Matrace za hubičku

Matrace za hubičku.cz je přední český internetový obchod, který jsme založili v roce 2009. Nabízíme vlastní českou kolekcí matrací, kterou jsme společně vyvinuli s předními českými výrobci matrací. Naším cílem při tvorbě eshopu byla zejména snadnost výběru, proto jsou matrace rozděleny do přehledných kolekcí, tak aby byl výběr co nejjednodušší.

Dlouhodobě nejprodávanější kolekcí je naše česká kolekce matrací Favorit, kterou úspěšně nabízíme od roku 2015, kolekce vychází z požadavků našich zákazníků na kvalitní českou matraci za rozumné peníze, vyvinuli jsme jí spolu s největším českým výrobcem matrací, firmou Tropico, která zajišťuje výrobu pro naší značku s pevně danou specifikací a důraznou kontrolou kvality. Favoritů máme v nabídce celkem 6 typů v různých tuhostech a výškách, tak aby si snadno vybral každý.

Nejprodávanější matrace Favorit Hard 18

Naší vlajkovou lodí je kolekce ortopedických matrací Premium. Všechny matrace byly vyvinuty s hlavním důrazem na perfektní oporu páteře a hlavně použití vysoce kvalitních pěn s vysokou objemovou hustotou, se zaměřením na studené a paměťové pěny. Při výrobě matrací jsou použity nejmodernější trendy a technologie v oboru. Kolekci Premium kupují nároční spáči, ale i ti, kteří mají problémy s klouby a páteří. Výšky jsou od 21cm do luxusních 27cm.

Na matrace za hubičku vám pravidelně přinášíme slevové akce a také zvýhodněné sety matrací 1+1

Matrace na míru